Hikayemiz

Kocamanlar mobilya ,siz değerli müşterilerimize yeni yaşam formları yaratmak için beğenilere sunduğu bur konsept markasıdır.
1992 Senesinde Bursa’da Hürriyet mahallesinde 200 m2 lik bir dükkanla mobilya sektörüne giriş yapan markamız 30 yıla yaklaşan serüveninde rahatlık ve kaliteden ödün vermeden tasarlanan ürünlerini evlerde farklılık yaratmak isteyenler için şıklık ve konforla birleştiren birbirinden özel modellerini geniş ürün gruplarında yansıtıyor.
Yemek odasından genç odasına, yatak çeşitlerinden, tekstil ve aksesuara kadar birbirinden geniş ürün yelpazesiyle hayatı şekillendiren markamız, farklı yaşam tarzlarını modern ve yenilikçi yaklaşımıyla evinize taşıyor.

Esentepe mevkiinde yer alan 7 katli mağazamız ve showroom’umuz ile sürekli kendini yenileyen satış oncesi deneyimli ,guler yüzlü personeli ve satis sonrası hizmetlerimizle uygun fiyat anlayışıyla Sadece mobilya üretip satan bir üretici olmanın ötesinde, müşterilerin yaşam alanlarına keyif katmayı amaçlayan ve onlara uygun çözümler sunan, hayatı kolaylaştıran, bir marka olarak sektörünün en önemli markaları arasında yer alıyor.

Search www.kocamanlarmobilya.com